MISTRZOSTWA POLSKI JKA KADETÓW, JUNIORÓW, SENIORÓW - ZAPISY
I PATRONAT
- Wójt Gminy Tarnowo Podgórne
II ORGANIZATOR
- Japan Karate Association Polska
- Klub Karate SAMURAJ Przeźmierowo
- OSiR Tarnowo Podgórne
III CEL
Integracja ćwiczących JKA Shotokan Karate oraz wyłonienie kadry na Mistrzostwa Świata JKA Tokyo 2020
IV TERMIN I MIEJSCE
Termin – 07 marca 2020r. ( sobota ) godz. 11:00
Miejsce – Hala Sportowa w Baranowie, ul. Wypoczynkowa 93a
V WARUNKI UDZIAŁU
Przesłanie kart zgłoszenia zawodników na adres: info@jka.org.pl w nieprzekraczalnym terminie do 24 lutego 2020r. (poniedziałek) !!!
Posiadanie:
- aktualnych badań lekarskich
- ubezpieczenia NNW
- potwierdzenia uiszczenia opłaty startowej
- legitymacji szkolnej lub dowodu tożsamości
- potwierdzenia opłacenia składki członkowskiej JKA za rok 2020
Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy udziału w zawodach zawodników, którzy nie wypełnili któregokolwiek z powyższych warunków!!!
VI OPŁATY STARTOWE I WERYFIKACJA ZAWODNIKÓW
- OPŁATY STARTOWE – 35,00 PLN od konkurencji indywidualnej dla członków JKA Polska, pozostali 45,00 PLN, konkurencje drużynowe 30,00 PLN dla wszystkich - wpłaca kierownik drużyny przed rozpoczęciem zawodów.
VII PROGRAM PRZEBIEGU DNIA ZAWODÓW
- 10:00 – 10:40 – opłaty startowe i weryfikacja zawodników
- 10:40 – odprawa sędziów i kierowników klubów
- 11:00 - uroczyste otwarcie Mistrzostw ( prezentacja klubów )
- 11:15 – rozpoczęcie eliminacji
- 14:00 – 14:30 – przerwa obiadowa
- 15:00 – kontynuacja rozgrywek
- Przewidywane zakończenie zawodów ok. godz. 18:00
VIII SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW
Wg przepisów JKA.
KONKURENCJE INDYWIDUALNE:
7 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.) i młodsi
Kata chłopców i dziewcząt :
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H1, H2, H3, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: T1, H1, H2, H3, H4, H5
Kumite chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: Kihon Ippon (do najlepszej 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri
Finały: Kihon Ippon (najlepsza 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri
Strona broniąca - kontratak chudan
8 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata chłopców i dziewcząt :
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H1, H2, H3, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: H2, H3, H4, H5
Kumite chłopców i dziewcząt :
Eliminacje: Kihon Ippon (do najlepszej 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri
Finały: Kihon Ippon (najlepsza 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri
Strona broniąca - kontratak chudan
9 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H1, H2, H3, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: H2, H3, H4, H5
Kumite chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: Kihon Ippon (do najlepszej 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri
Finały: Kihon Ippon (najlepsza 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri, Mawashi geri
Strona broniąca - kontratak chudan
10 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H1, H2, H3, H4, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: H2, H3, H4, H5, Tekki1
Kumite chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: Kihon Ippon (do najlepszej 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri, Mawashi geri
Finały: Jiyu Ippon (najlepsza 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri, Mawashi geri
Strona broniąca - kontratak chudan
11 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H1, H2, H3, H4, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: H2, H3, H4, H5, Tekki1
Kumite chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: Jiyu Ippon(do najlepszej 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri, Mawashi geri
Finały: Jiyu Ippon (najlepsza 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri, Mawashi geri
Strona broniąca - kontratak chudan
12 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H1, H2, H3, H4, H5, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: H2, H3, H4, H5, Teeki1, BD, KD
Kumite chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: Jiyu Ippon (do najlepszej 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri, Mawashi geri
Finały: Jiyu Kumite (najlepsza 4) Shobu-Ippon, 2 minuty,
13 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H1, H2, H3, H4, H5, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: H2, H3, H4, H5, Tekki1, BD, KD
Kumite chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: Jiyu Ippon (do najlepszej 4) Oizuki Jo, Chu, Mae geri, Mawashi geri
Finały: Jiyu Kumite (najlepsza 4) Shobu-Ippon, 2 minuty,
14 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H2, H3, H4, H5, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: H2, H3, H4, H5, Tekki1,
BD, KD, JO, Empi, Hangetsu
Kumite chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: Jiyu Kumite (do najlepszej 4) Shobu-Ippon, 2 minutes, Sai-shiai 2 minuty,
sai-sai shiai- Sakidori
Finały: Jiyu Kumite (najlepsza 4)
15 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H2, H3, H4, H5, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: H2, H3, H4, H5, Tekki1,
BD, KD, JO, Empi, Hangetsu
Kumite chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: Jiyu Kumite (do najlepszej 4) Shobu-Ippon, 2 minutes, Sai-shiai 2 minuty,
sai-sai shiai- Sakidori
Finały: Jiyu Kumite (najlepsza 4)
16 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H2, H3, H4, H5, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: H2, H3, H4, H5, Teeki1,
BD, KD, JO, Empi, Hangetsu
Kumite chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: Jiyu Kumite (do najlepszej 4) Shobu-Ippon, 2 minuty,
Sai-shiai 2 minutes, sai-sai shiai- Sakidori
Finały: Jiyu Kumite (najlepsza 4)
17 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H2, H3, H4, H5, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: H2, H3, H4, H5, Teeki1,
BD, KD, JO, Empi, Hangetsu
Kumite chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: Jiyu Kumite (do najlepszej 4) Shobu-Ippon, 2 minuty,
Sai-shiai 2 minutes, sai-sai shiai- Sakidori
Finały: Jiyu Kumite (najlepsza 4)
18+ lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata mężczyzn i kobiet:
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H2, H3, H4, H5, T1
Najlepsza 8.: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: BD, KD, JO,
Empi, Hangetsu, Gankaku, Jitte
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata
Kumite mężczyzn i kobiet:
Eliminacje: Jiyu Kumite (do najlepszej 4) Shobu-Ippon, 2 minuty,
Sai-shiai 2 minutes, sai-sai shiai- Sakidori
Finały: Jiyu Kumite (najlepsza 4)
40+ lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata mężczyzn i kobiet:
Eliminacje: system chorągiewkowy (do najlepszej 4) H2, H3, H4, H5, T1
Najlepsza 8.: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata: BD, KD, JO,
Empi, Hangetsu, Gankaku, Jitte
Finały: system punktowy (najlepsza 4) Tokui Kata
Kumite mężczyzn i kobiet:
Eliminacje: Jiyu Kumite (do najlepszej 4) Shobu-Ippon, 2 minuty,
Sai-shiai 2 minutes, sai-sai shiai- Sakidori
Finały: Jiyu Kumite (najlepsza 4)
KONKURENCJE DRUŻYNOWE:
1) do 11 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata team chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: system punktowy (do najlepszej 4) H1, H2, H3, H4, H5, T1
Finały: system punktowy (najlepsza 4) nie te same kata Tokui Kata: H2, H3, H4, H5
2) 12-17 lat (skończone przed dniem 07.03.2020r.)
Kata team chłopców i dziewcząt:
Eliminacje: system punktowy (do najlepszej 4) T1, H1, H2, H3, H4, H5, T1, BD, KD
Finały: system punktowy (najlepsza 4) nie te same kata Tokui Kata: H2, H3, H4, H5
T1, BD,KD, Jion, Empi
W przypadku braku 4 osób w konkurencji będą one łączone
W kumite obowiązują białe napięstniki, protektory na zęby!
INFORMACJE DODATKOWE -
- Organizator zastrzega sobie prawo odwołania lub połączenia konkurencji w przypadku małej ilości zawodników
- Obowiązek ubezpieczenia zawodników spoczywa na klubie macierzystym
- Za zachowanie zawodników lub wyrządzone przez nich szkody odpowiada opiekun ekipy
- W trakcie zawodów czynne będzie stoisko z akcesoriami karate
IX NAGRODY
- medale, dyplomy, puchary
X POSIŁEK, NOCLEG
- Organizator zapewnia obiad dla sędziów i ryczałt za sędziowanie w wysokości 100 zł.
- Istnieje możliwość skorzystania z noclegu na Dojo w Przeźmierowie ul. Kościelna 46/48 (rezerwacja noclegu Pan Roman tel. 661 078 503) – rezerwacja do 24.02.2020 r.
- Możliwość skorzystania z wyżywienia - catering (Pan Krzysztof tel. 605 320 413)- zamówienia do 24.02.2020 r.
Uwaga:
Kierownicy i trenerzy proszeni są o przybycie na godzinę 10.00 !!! przed rozpoczęciem zawodów celem potwierdzenia list startowych oraz wniesienia opłat startowych.
Wpłaty będą przyjmowane: do godz. 10:40 - celem punktualnego rozpoczęcia zawodów.
INFORMACJE : Mariusz Jewdokimow tel. 609709636
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – Mistrzostwa Polski JKA 2020 r.
Lp. |
nazwisko i imię |
wiek |
kata ind. |
kumite ind. |
kata drużynowe |
1. |
|
|
|
|
|
2. |
|
|
|
|
|
3. |
|
|
|
|
|
4. |
|
|
|
|
|
5. |
|
|
|
|
|
6. |
|
|
|
|
|
7. |
|
|
|
|
|
8. |
|
|
|
|
|
9. |
|
|
|
|
|
10. |
|
|
|
|
|
11. |
|
|
|
|
|
12. |
|
|
|
|
|
13. |
|
|
|
|
|
14. |
|
|
|
|
|
15. |
|
|
|
|
|
16. |
|
|
|
|
|
17. |
|
|
|
|
|
18. |
|
|
|
|
|
19. |
|
|
|
|
|
20. |
|
|
|
|
|
Nazwa Klubu:
Trener/Opiekun, tel.:
Sędzia: