Polska Federacja Japońskiego Karate
Japan Karate Association Polska
日本空手協会ポーランド
Powrót do aktualności

Świąteczna Pomoc dla Młodych Sportowców!

W dniu 10.12.2019 r. otrzymaliśmy finansowe wsparcie w wysokości 25 tysięcy złotych od Voicetel Communications S.A. - firmy zajmującej się automatyzacją procesów obsługi klienta, której założycielem jest Dawid Wójcicki – członek Japan Karate Association Polska. Voicetel przygotowuje tzw. voiceboty, czyli oprogramowanie umożliwiające klientom przeróżnych firm naturalną rozmowę telefoniczną z robotem.

Bardzo doceniamy i dziękujemy za ten gest. Udzielone wsparcie pomoże nam wspomóc udziału dzieci w Mistrzostwach Świata w Japonii 2020r.

Okolice świąt to czas obdarowywania bliskich, ale też potrzebujących. Dlatego cieszymy się, że właśnie w tym czasie możemy wesprzeć ambitne dzieci i młodzież organizacji Japan Karate Association Polska za pośrednictwem Klub Karate Kontra w Żarach.

Ta młodzież już nie raz udowodniła, że dzięki swojemu zapałowi i systematycznej pracy potrafi odnosić sukcesy sportowe w kraju i za granicą. Wierzymy, że nasza pomoc pozwoli im na dobre przygotowanie się i umożliwi wypróbowanie swoich sił na mistrzostwach świata JKA w Japonii.

Naszą przyszłością jest młode pokolenie – zwłaszcza ci, którzy wybierają każdego dnia, aby spędzać mniej czasu nad tabletem , a więcej na stawianiu sobie wyzwań i ich konsekwentnym przezwyciężaniu. Jesteśmy przekonani, że każda inwestycja w samodoskonalenie i rozwój – zwłaszcza tych potrzebujących – to dobra inwestycja.

Dzieciaki, wierzymy w WAS!

#PrzyszliMedaliści #TrzymamyKciuki #VoicetelWspiera #IdziemyZWamiPoZłoto

Tel.: +48 609 709 636 info@jka.org.pl